• Proszę określić opcje produktu.
Smaczki dla koni LOPEZ, mięta Smaczki dla koni LOPEZ, mięta

Smaczki dla koni LOPEZ, mięta

Producent:
Wybierz Rozmiar Status Cena
15 1
Towar dostępny w sklepie, czas dostawy 3 dni
15,00 zł
26.999988 3
Towar dostępny w sklepie, czas dostawy 3 dni
27,00 zł

Znaczenie statusów:

Towar dostępny w sklepie, czas dostawy 3 dni.

Cena: 15,00 zł
.SZT
Smaczki Lopez to naturalny, koński przysmak. Bez konserwantów, bez cukru, bez polepszaczy i sztucznych ekstraktów. Smaczki Lopez to sama natura. W ich skład wchodzi 50% owoców, warzyw lub łuski kakaowej i 45% produktów zbożowych: nasiona (słonecznik, siemię lniane, sezam, dynia), otręby pszenne i żytnie, płatki owsiane i 5% mąki i miodu.

Nasze naturalne przysmaki dla koni mają kształt małego prostokąta (ok. 1 cm x 0,5 cm). Smaczki krojone są ręcznie więc ich wielkość może być zbliżona do podanych wymiarów, lecz zawsze dbamy o to by ich rozmiar pozwalał na schowanie kilku smaczków do kieszeni bryczesów lub kurtki.

Nasze naturalne smaczki dla koni dostępne są w smakach:
*zbożowe,
*marchewkowe,
*jabłkowe,
*buraczane,
*choco (z łuską kakaową)
*bananowe
*miętowe.
Chcieliśmy Państwa poinformować, że łuska kakaowa dodawana do Smaczków zawiera w swoim składzie substancję o nazwie Teobramina, która jest wpisana na Listę Substancji i Metod Zakazanych przez FEI. Z tego powodu proponujemy o przemyślane podawanie Smaczków Lopez z łuską kakaową koniom startującym w zawodach.

Smaczki pakowane są ręcznie do plastikowych wiaderek z szczelnie zamkniętą pokrywką.

Smak: bananowe

Pojemność opakowań podano w litrach
HKMVeredusRoecklFair PlayYorkHorzeKavalkadeHippicaAbsorbineOverHorseDaw-MagCascoLeovetFleckEskadronPikeurLauria GarrelliAddicted To