Formy płatności

 1. W Serwisie akceptujemy następujące formy płatności:
  • przedpłata przelewem na konto: TUNDRA Anita Bareła, BRE Bank nr 40 1140 2004 0000 3302 3877 8770
  • pobranie (płatność przy odbiorze przesyłki) - dotyczy wyłącznie zamówień do wartości 1000zł brutto. Zamówienia powyżej tej kwoty wymagają przedpłaty. W przypadku płatności przy odbiorze, należność za zakupione produkty, po uprzednim pokwitowaniu, pobiera upoważniony pracownik firmy realizującej dostawę,
  • przedpłata kartą kredytową i e-przelewem  - przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • w przypadku osobistego odbioru zamówionych towarów dopuszczamy płatność gotówką lub kartą ale dotyczy to wyłącznie zamówień o wartości do 1000zł brutto. Zamówienia powyżej tej kwoty wymagają przedpłaty.
 2. Wybór formy płatności następuje w procesie zamawiania towaru, a przedpłaty prosimy dokonywać dopiero po potwierdzeniu przez nas e-mailem złożonego zamówienia.
 3. W przypadku przedpłaty wysyłka następuje po wpłynięciu należności na konto.
 4. W związku z mogącymi wystąpić różnicami pomiędzy zamówieniem a dostępnością produktów prosimy o dokonywanie zapłaty po potwierdzeniu dostępności i czasu realizacji zamówienia.
 5. Kwoty przedpłacone za nie zrealizowane produkty będą zwracane na konto Kupującego.
 6. Potwierdzone zamówienia z wybraną formą płatności „przedpłata”, dla których w ciągu 7 dni roboczych nie zostanie odnotowany wpływ środków, będą anulowane.
HKMVeredusRoecklFair PlayYorkHorzeKavalkadeHippicaAbsorbineOverHorseDaw-MagCascoLeovetFleckEskadronPikeurLauria GarrelliAddicted To