Czas realizacji zamówienia

W sklepie internetowym możecie Państwo spotkać trzy grupy towarów:

  • towary dostępne w lokalnym magazynie – zaznaczono zieloną kropką, możemy je od razu wysłać i w ciągu maksymalnie trzech dni powinny być u Państwa.
  • towary, o których wiemy że są dostępne w hurtowni lub mogą być wyprodukowane – zaznaczono żółtą kropką, wówczas musimy je sprowadzić. Informacja o czasie oczekiwania podana jest przy żółej kropce. Zazwyczaj jest to 5 do 14dni.
    W przypadku towarów produkowanych musimy się najpierw dowiedzieć ile czasu potrzebuje na to wytwórca i dopiero wtedy poinformujemy Państwa o możliwym terminie realizacji zamówienia. Bardzo prosimy o sprawdzenie informacji jakie pojawiają w opisie kropek, gdyż współpracujemy z różnymi hurtowniami i producentami. 
  • towary, których nie mamy – zaznaczono czerwoną kropką. Raczej nie uda się ich sprowadzić, ale cuda się zdarzają. Jeżeli bardzo Ci zależy to spytaj nas wciskając przycisk "ZAPYTAJ SPRZEDAWCY". Sprawdzimy co da się zrobić.

Staramy się, żeby zamówione u nas towary docierały do Państwa w podanych przy kropkach terminach.
Towary będą do Państwa wysyłane po skompletowaniu całości zamówienia.

No i w końcu będzie można się cieszyć zamówionymi rzeczami :-)

HKMVeredusRoecklFair PlayYorkHorzeKavalkadeHippicaAbsorbineOverHorseDaw-MagCascoLeovetFleckEskadronPikeurLauria GarrelliAddicted To